Onno Jinekolojik Masalar
  • 2024-02-05
  • Pulcuoğlu Medikal
  • Blog

Pulcuoğlu Medikal – Onno Jinekolojik Masalar

Pulcuoğlu Medikal olarak yüksek kaliteli materyallerden üretilmiş Onno Jinekololoji ve Üroloji Muayene Masaları üretip, istek ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştiriyoruz. Ürettiğimiz Onno Model Jinekoloji masaları ergonomik açıdan hastaların konforunu ve güvenliğini sağlarken, isteğe göre özelleştirilebilen aksesuarlarıyla da sağlık çalışanları için kullanım kolaylığı ve pratiklik sunar.

                Ergonomik Tasarım ve Pratik Kullanım:
Jinekoloji masalarımızın ergonomik yapısı insan anatomisine uygun bir şekilde tasarlanmış olup aynı zamanda sağlık çalışanlarının müdahalelerini kolaylaştırmak için isteğe göre eklenebilen aksesuarları mevcuttur.

                Su Geçirmez ve Antibakteriyel Malzeme:
Jinekoloji masalarımızın su geçirmez ve antibakteriyel malzeme ile kaplanmış olması, hızlı temizlenebilmesini sağlarken, bulaşa yönelik enfeksiyon oranlarını minimalize etmeyi sağlar. Su geçirmez kaplama sayesinde uzun ömürlü kullanım ömrü vardır.

                Her Muayene Pozisyonuna Uyum Sağlayabilen Elektronik Sistem:
Elektro-Mekanik motor sistemi dahili bir kumanda ile kolayca kontrol edilebilir, güvenli, sessiz ve titreşimsiz bir şekilde istenilen pozisyon sağlanır. Bu sayede hastalar konforlu bir şekilde muayene olurken sağlık çalışanlarımız hızlı ve verimli bir muayene ve müdahalelerini gerçekleştirebilirler.

Onno Jinekoloji Masalarımız;
yükseklik ayarı aşağı – yukarı,
sırt bölümü ileri – geri (backup - backdown),
baş aşağı – baş yukarı (trendelenburg – ters trendelenburg)
Hareketlerini elektronik kumandası sayesinde güvenli, hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirir.

                Taşıma Kapasitesi ve Renk Seçenekleri:
Onno Jinekolojik masalarımız 200 Kg ağırlığı güvenli bir şekilde taşıyabilir. İsteğinize göre 6 ve daha fazla renk seçeneğimiz mevcuttur (istediğiniz renk için iletişime geçiniz).

Onno Jinekolojik Masaların döşemesi istenilen renkte, dikişsiz, sıvı geçirmez yapıdadır. Masanın alt kısmında muayene ve girişimler sırasında kolayca kullanılabilen paslanmaz atık küvet bulunmaktadır. Kaymaz taban ve sabit ayak ile tasarlanmıştır. Opsiyonel olarak seçebileceğiniz dahili proktoloji aksesuarları, serum askı aparatı ve topukluk gibi çeşitli aksesuarlar sunarak hastalarımız ve sağlık çalışanlarımız için en uygun çözümleri sunuyoruz.

Onno Jinekolojik Masalar ve Aksesuarları

Whatsapp