AEON Ameliyat Masası
  • 2024-02-06
  • Pulcuoğlu Medikal
  • Blog

Pulcuouğlu Medikal – AEON Ameliyat Masası

Kalite ve Yüksek Performansı Bir Arada Deneyimleyin

                Pulcuoğlu Medikal olarak ürettiğimiz AEON model ameliyat masası, tüm cerrahi branşların gereksinimlerini %100 karşılamak için üretildi. 304 paslanmaz çelik malzemeden ürettiğimiz aeon ameliyat masası yüzeyi leke tutmaz ve kolay dezenfekte edilebilir özelliktedir.


AEON Ameliyat masası, aşağı-yukarı, slide (kayma özelliği), trendelenburg-ters trendelenburg, lateral tilt (sağa-sola eğme) ve gereksinimlerinize göre ekleyebileceğiniz aksesuarlarıyla; genel cerrahi, laparoskopik cerrahiler (kapalı ameliyatlar), kadın doğum cerrahisi, üroloji cerrahisi, ortopedi cerrahisi, beyin cerrahisi vd. cerrahiler için kolaylıkla kullanılabilir.


Dahili elektronik el kumandası ile kısa sürede istenen pozisyonlar güvenli bir şekilde ayarlanabilir. Aynı zamanda masanın gövdesinde bir kontrol paneli daha bulunur.
Elektrik kesintilerine karşı aeon ameliyat masasının dahili aküsü sayesinde otuz tam hareket gerçekleştirebilirsiniz.


Aeon ameliyat masası, memory foam yapısında süngeri ve sıvı geçirmez kaplaması sayesinde enfeksiyonları en aza indirir ve 6 adet ayrı pedden oluşmaktadır. Tüm pedler ayrı ayrı çıkarılıp temizliği sağlanabilir ve değiştirilebilir.

 

Tüm Ameliyat Masası Modellerimiz:

Whatsapp